دانلود مقاله کنترل غریزه جنسی در جوانان

دانلود مقاله کنترل غریزه جنسی در جوانان

دانلود مقاله کنترل غریزه جنسی در جوانان

دانلود مقاله کنترل غریزه جنسی در جوانان,دانلود رایگان مقاله کنترل غریزه جنسی در جوانان با فرمت ورد,دانلود مقاله عوامل روزمرّه در كنترل غريزه جنسي,دانلود تحقیق کنترل غریزه جنسی بسیاری از جوانان,دانلود مقاله انحرافات جنسی,چگونه غریزه ی جنسی را کاهش دهیم,راهکارهای قرآن برای کنترل میل جنسی

دانلود مقاله کنترل غریزه جنسی در جوانان

دانلود مقاله کنترل غریزه جنسی در جوانان

دانلود مقاله کنترل غریزه جنسی در جوانان

جوانانی که فعلاً زمینه ازدواج ندارند، باید از بی کاری دوری گزینند،و به هر وسیله ای که باشد خود را سرگرم ساخته، و بدانند که در این دوران جوانی هر چه بخواهند می توانند پیش رفته و در کارهای علمی، فکری، اقتصادی، اجتماعی … به مراحل عالی دست یابند، و از سوی دیگر این نوع اشتغالات آنان را از کشیده شدن به امور جنسی باز می دارد.

نوع تغذیه و کمیّت و کیفیّت آن در تشدید و تسکین شهوت بسیار مؤثر است، بنابراین جوانان آگاه سعی کنند از پرخوری اجتناب نموده، و از غذاهایی که در این زمینه مؤثّر است استفاده نمایند.مثلاّ انواع غذاهای:لیمودار،گوشت ماده،کافور،ادویه،ترشی،قهوه … چنانچه در کتابهای مختلف گیاهی و غذایی و جنسی نوشته شده برای تسکین شهوت مؤثر است.

دانلود رایگان مقاله کنترل غریزه جنسی در جوانان بانک دانلود مقالات انگلیسی با ترجمه فارسی دانلود رایگان مقاله علوم اجتماعی ، علوم تربیتی. فهرست: عوامل روزمرّه در كنترل غريزه جنسي راههای کنترل غریزه جنسی با توجه به تعالیم اسلام كنترل منفى كنترل مثبت شیوه های كنترل مثبت کنترل غرایز جنسی و هواهای نفسانی در پرتو.

موضوع دانلود : مقاله کنترل غریزه جنسی در جوانان – کنترل غریزه جنسی در جوانان,مقاله کنترل غریزه جنسی در جوان,مقاله کنترل غریزه جنسی در نوجو,تحقیق غریزه جنسی در جوانان,پایان نامه غریزه جنسی در جوانا,دانلود مقاله کنترل غریزه جنسی,پایان نامه کنترل غریزه جنسی …

از همه مهم تر تفریحات سالم،کوهنوردی، مسابقات علمی، ورزش روزمرّه بمقدار لازم، برنامه های بسیار سودمند، در تقلیل و تسکین غریزه جنسی فوق العاده مفید می باشد.

در دین مقدّس اسلام در مورد همه اینها دستورات خاصّی داشته، و خود حضرات معصومین علیهم السّلام، و در رأس آنان رسول خدا(ص) دوستدار ورزشکاران بوده، و در موارد زیادی شخصاً در مسابقات ورزشی، شرکت فرموده،و برای برندگان جوائزی را اهداء نموده است.

اصلاح و تهذیب نفس در جوانی پی آمدهای خطرناک پیروی از شهوت ها پی‏آمدهای طغیان غرایز و چگونگی مهار آن راههای کنترل غریزه جنسی رویارویی شهوت و عقل، در جوانی عوامل روزمرّه در كنترل غريزه جنسي غریزه جنسی؛ نگاه ابزاری یا استقلالی مددخواهی از خداوند، برای کنترل غریزه‏ها هواهای نفسانی